website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nadja je uzela bronzu na SP za juniore prosle godine, kazem videcemo kakva ce sutra biti!!!

Serdja se nece sigurno boriti za OI 2020 a sto se muskaraca tice mislim da niko ne moze do direktne kvote tako da ce se boriti kroz kvalifikacije sigurno Milos i Drasko!!

Daj Bože!

I damir je tu. Bio je i sad blizu .

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

A cekaj ako odluci da se prebaci da li joj se prebacuju ovi bodovi sto je osvojila u kateg. -53

Ti iz 53 da, ali slabo je osvojila u 53, za do 57 joj bas puno treba za OI, da je ovde uzela medalju bilo bi mogo lakse, sad ko zna kako ce odluciti

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Milos i Drasko su po meni bolji, ne znam sta se desilo sada!! Ja sam vise da oni idu na kval turnir nego Damir ali ima vremena, ko bude bio u boljoj formi neka ide!!

Milos je bio ocajan :d

izgubio je od nekog iz Mongolije

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

Ti iz 53 da, ali slabo je osvojila u 53, za do 57 joj bas puno treba za OI, da je ovde uzela medalju bilo bi mogo lakse, sad ko zna kako ce odluciti

Ja mislim da Gale odlucuje:p Sa Tijanom mora da radi neki tim psihologa jer mislim da je u krizi kao i Milica posle osvajanja OI medalje!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Pa zato kazem da ne znam sta se desilo sada jer je Milos po meni mnogo bolji tekvondista od Damira ali kazem ko bude bio u boljoj formi taj ce da ide!!

Damir je ipak bio na OI, i to jako mlad :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...