website statistics
Jump to content

Czech Republic National Thread


stepansevs
 Share

Recommended Posts

On 7/18/2016 at 22:14, hckosice said:

 

no to my budeme mať premieru, pre Londýn nebol žiadny stream :facepalm:tak sa teraz vytešujeme že pokrok došiel aj k nám :d

 

Tak podľa toho čo som zaregistroval pár týždňov dozadu, oni môžu vysielať na svojich kanáloch Nova sport 1 a 2 čo len chcú z oh. to znamená že sa pokojne môže stať, že v rovnakom čase bude vysielané to isté na nova sport, čt sport aj stv 2 :d ale kedže je toho na oh viac, tak je pravdepodobnejšie že si budú schválne vyberať iné veci než čt alebo stv čo by bolo skvelé. (opäť opakujem, dúfam, že ju u nás do oh nezrušia, počul som, že už čoskoro novu stiahnu z obehu u nás, tak snaď vydržia do ria.)

 

no hej eurosport je globálne zamerané, ale zasa vysielajú non-stop a takmer všetko. aspoň čo si pamätám z Londýna a Vancouveru.

 

no tak Emmons si pamätám, streľbu som vždy výlučne sledoval na čt, či už peking a tie "haluzne" dve zlaté hneď v prve dva dni :d a tie epické Matthewové kiksy v poslednej položke sú proste nesmrteľne. hlavne tá aténska 0 :lol:

 

 

 

Tak Katka Emmons nakonec spolukomentovat nebude, neleti do Ria. Dnes to rikali na ctyrce sport. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, stepansevs said:

Tak Katka Emmons nakonec spolukomentovat nebude, neleti do Ria. Dnes to rikali na ctyrce sport. 

 

ach tak to je škoda !

 

Nevraveli kto ju nahradí ?

 

Inak podarilo sa mi nájsť celkom slušný stream ČT 4, takže sa hrozne teším, stv 1 a 2 v telke 8 ďaľších streamov na stv webe plus stream čt 4. tak môžem povedať že už som pokojnejší a som pripravený na olympiádu :d

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hckosice said:

 

ach tak to je škoda !

 

Nevraveli kto ju nahradí ?

 

Inak podarilo sa mi nájsť celkom slušný stream ČT 4, takže sa hrozne teším, stv 1 a 2 v telke 8 ďaľších streamov na stv webe plus stream čt 4. tak môžem povedať že už som pokojnejší a som pripravený na olympiádu :d

Ne nerikali. 5 expertu poleti do Ria. Hradilek (vodni slalom).Tesar (cyklistika) Komrskova (gymnastika). Pateho domlouvaji a na ctvrteho si nevzpomenu. :d 

To jo ale kdyz to srovnam s bbc nebo rai... ale zase na druhou stranu pristi oh budou jen na jednom kanale a zadny na webu. Pouze ČT4, eurosporty a eurosport player ale co jsem cetl tak ceska verze eurosportu tak doufam ze budou ukazovat postupove boje ceskych sportovcu. Ale je to az za dlouho. Tak uvidime.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, stepansevs said:

Ne nerikali. 5 expertu poleti do Ria. Hradilek (vodni slalom).Tesar (cyklistika) Komrskova (gymnastika). Pateho domlouvaji a na ctvrteho si nevzpomenu. :d 

To jo ale kdyz to srovnam s bbc nebo rai... ale zase na druhou stranu pristi oh budou jen na jednom kanale a zadny na webu. Pouze ČT4, eurosporty a eurosport player ale co jsem cetl tak ceska verze eurosportu tak doufam ze budou ukazovat postupove boje ceskych sportovcu. Ale je to az za dlouho. Tak uvidime.

 

aha, no tak uvidíme. čt si určite poradí a pozvú niekoho kompetentného  :)

 

No ano, ale možno bude viac streamov voľnodostupných napr. na youtube ako tomu bolo pre Vancouver a Londýn, tak to môže byť ešte lepšie, ktovie..ale ako vravíš je to ešte ďaleko.

 

Inak čo povieš nato, že sme milion kilometrov od domova a aj tak stále bývame spolu v rovnakom baráku v olympijskej dedine :d

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, hckosice said:

 

aha, no tak uvidíme. čt si určite poradí a pozvú niekoho kompetentného  :)

 

No ano, ale možno bude viac streamov voľnodostupných napr. na youtube ako tomu bolo pre Vancouver a Londýn, tak to môže byť ešte lepšie, ktovie..ale ako vravíš je to ešte ďaleko.

 

Inak čo povieš nato, že sme milion kilometrov od domova a aj tak stále bývame spolu v rovnakom baráku v olympijskej dedine :d

Jj to je pekny. Asi to byl jeden z nasich prvnich pozadavku a nic na tom nezmeni ani sdileni jednoho domova  s uprchlikama a albancema. :) nevis jestli tomu tak bylo i pri minulych oh?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stepansevs said:

Jj to je pekny. Asi to byl jeden z nasich prvnich pozadavku a nic na tom nezmeni ani sdileni jednoho domova  s uprchlikama a albancema. :) nevis jestli tomu tak bylo i pri minulych oh?

 

nie, pokiaľ viem, je to vôbec prvý krát :d očakávam že sa naši športovci veľmi nevyspia pri všetkých vašich medailových oslavách :d ale tak snaď ich pozvete na nejaký ten Plzeň alebo Gambáč :d  

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...