website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

40 minutes ago, Rafoo said:

A sto se Luka Radonić ne spoji s nekim i pokusava dohvatit tokiju u lakom dvojcu...kad mu vec ide ovako odlicno u samcu a nije ol.disciplina

Steta za njega. Ima kvalitet a opet ce OI tesko vidjeti. Lake posade je tesko formirati. Dvojac i nekako ali mislim da osim njega nema niko ko bi bio dobar da se oformi 2ac. Jedino da poradi na kilazi pa da proba u nekom teskom 4cu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Steta za njega. Ima kvalitet a opet ce OI tesko vidjeti. Lake posade je tesko formirati. Dvojac i nekako ali mislim da osim njega nema niko ko bi bio dobar da se oformi 2ac. Jedino da poradi na kilazi pa da proba u nekom teskom 4cu.

Osim sinkovica i martina...jos mozda mogu tu sain/cavrlj i sestre milosevic..ne vidim nikog drugog za tokio

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Rafoo said:

Osim sinkovica i martina...jos mozda mogu tu sain/cavrlj i sestre milosevic..ne vidim nikog drugog za tokio

Slazem se. To bi bilo to. 3 sigurne kvote i mozda jos 2. Milosevicke su solidne,pratio sam ih dosta.

Ono sto je bitnije 2 vrlo realne medalje.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ChandlerMne said:

Slazem se. To bi bilo to. 3 sigurne kvote i mozda jos 2. Milosevicke su solidne,pratio sam ih dosta.

Ono sto je bitnije 2 vrlo realne medalje.

A sta sa bracom loncaric i zenskim cetvercom...kad ce se oni bacit u seniorske vode

Link to comment
Share on other sites

Sad gledam prosle godine se odrzavalo prvenstvo gimnazijalaca a iznenadila me Lorena Jerebić koja ima 15 godina isplivala je finale delfina na 100 m na 1:00:49...a norma za tokio je 57.92:hatoff:

Link to comment
Share on other sites

Iskrene cestitke na srebru:champion: Imate odlicnu generaciju i zasluzena medalja, steta sto nije zlatna ali i ovo je ogroman uspeh!! 

Znam da polovina vas ne voli Kolindru ali zena je pobedila, mislim da niko nije od zvanicnika vatrenije navijao ni na jednom sportskom dogadjaju od nje:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...