website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

32 minutes ago, prso1000 said:

Da, Ali u neolimpijskim disciplinama 

 

Novaković  je u K1 1000 „Samo“ u B Finalu 

Tot nastupa sutra jos u C1 200. I ostali su u B Finalu. 

Mogao sam i misliti jer su mi rezultati zvucali predobri.

Link to comment
Share on other sites

On 8.6.2018. at 19:41, Rafoo said:

Sanse vanese tot za tokio?

Rekao bih male. Ako ICF poveca kvotu na 2 po naciji to jako favorizuje Njemacku,Madjarsku uz recimo azijske zemlje u Vanesinoj disciplini. Za sve ostale ce biti pretesko.

Treba obratiti paznju na Lutza u kanuu a siguran sam da ce se Antun kvalifikovati. Mala sansa postoji i za Govorcinovic.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Rekao bih male. Ako ICF poveca kvotu na 2 po naciji to jako favorizuje Njemacku,Madjarsku uz recimo azijske zemlje u Vanesinoj disciplini. Za sve ostale ce biti pretesko.

Treba obratiti paznju na Lutza u kanuu a siguran sam da ce se Antun kvalifikovati. Mala sansa postoji i za Govorcinovic.

Ali marinic u slalomu isto ima dobre sanse

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rafoo said:

Ali marinic u slalomu isto ima dobre sanse

Jeste,slalom je uvijek Hrvatskoj donosio dobre takmicare,sjecam se jos onih momaka iz devedesetih. 

Realno je da Hrvatska ima 2 takmicara u kajaku,uz jos oko 2-3 potencijalna kandidata. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChandlerMne said:

Jeste,slalom je uvijek Hrvatskoj donosio dobre takmicare,sjecam se jos onih momaka iz devedesetih. 

Realno je da Hrvatska ima 2 takmicara u kajaku,uz jos oko 2-3 potencijalna kandidata. 

Zalosno da na proslim igrama nismo imali nikoga...te se radujem novakovicu koji za 2 godine moze izrasti u borca za medalju

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Rafoo said:

Zalosno da na proslim igrama nismo imali nikoga...te se radujem novakovicu koji za 2 godine moze izrasti u borca za medalju

Moze,mada mu je za sada malo bolja ova neolimpijska disciplina. Jos je Antun mlad,realno je da 2024 bude kandidat za medalju iako moze da iznenadi i u Tokiju. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...